ДУШЕК ALOE VERA EKONOMIK 190x90CM

ПОПУСТ

3,090ден

имање: На залиха

Душекот Aloe Vera Ekonomik е душек изработен од полиуретанска пена. Има 16cm висина и гаранција од 1 месец. Се карактеризира како мек душек.

SKU: 34566543 Категории: ,