ДУШЕК COMODITA SOFT

ПОПУСТ

8,225ден14,725ден

имање: На залиха

Пробајте го Soft душекот и почувствувајте ги придобивките на мирниот сон

Clear
SKU: N/A Категории: , ,

Опис

Supersoft е мек душек составен од 3 различни слоја на полиуретанска пена со различна густина. Овој душек нуди идеална потпора за вашето тело и најважно мирен сон. Обезбедува совршен баланс за време на спиењето без разлика на положбата на телото.

Карактеристики:

Душек составен од полиуретанска пена со 3 слоја.

Дебелината на душекот е 21 см.

Порозна структура, лесно прилагодлив.

Airmesh странични делови  служат за оптимално проветрување и истите овозможуваат да се отстрани влагата од душекот и да внесат свеж воздух внатре, константно проветрувајќи го целиот душек. Спијте удобно со прилагодена температура и терморегулација на највисоко ниво.

3 слоеви со различна густина, направени за да овозможуваат поддршка за вашето тело при секое движење.

Нуди балансирани движења во текот на спиењето без оглед во која положба спиете.

Душек со 3 години гаранција.

Достапен во стандардни и не-стандардни димензии.

Дополнителни информации

димензија

190×90, 200×90, 200×120, 200×140, 200X160, 200X180, 160X190, 180X190