ДУШЕК COMODITA SOFT

ПОПУСТ

6,725ден14,725ден

имање: На залиха

ПРОБАЈТЕ ГО SOFT ДУШЕКОТ И ПОЧУВСТВУВАЈТЕ ГИ ПРИДОБИВКИТЕ НА МИРНИОТ СОН

Supersoft е мек душек составен од 3 различни слоја на полиуретанска пена со различна густина. Овој душек нуди идеална потпора за вашето тело и најважно мирен сон. Обезбедува совршен баланс за време на спиењето без разлика на положбата на телото.

Карактеристики:

Душек составен од полиуретанска пена со 3 слоја.

Дебелината на душекот е 21 см.

Порозна структура, лесно прилагодлив.

Airmesh странични делови  служат за оптимално проветрување и истите овозможуваат да се отстрани влагата од душекот и да внесат свеж воздух внатре, константно проветрувајќи го целиот душек. Спијте удобно со прилагодена температура и терморегулација на највисоко ниво.

3 слоеви со различна густина, направени за да овозможуваат поддршка за вашето тело при секое движење. Нуди балансирани движења во текот на спиењето без оглед во која положба спиете.

Душек со 2 години гаранција.

Достапен во стандардни и не-стандардни димензии.

Карактеристики

• SuperSoft
• Анатомски
• Ортопедски
• Антиалергиски
• Антибактериски
• Само проветрување
• Порозна структура
• Согласно критериумите за заштита на средината
• Биолошки адитиви, без хемиски агенси

Clear
SKU: N/A Категории: ,

Дополнителни информации

Димензии

190×90, 200×90, 200×120, 200×140, 200×160, 200×180, 180×90, 160×190, 180×190