ДУШЕК COMODITA SILVER

ПОПУСТ

4,899ден9,599ден

имање: На залиха
Душекот Silver нуди целосна поддршка на вашето тело. Погоден е за сите оние кои сакаат душек со средна цврстина.
Clear
SKU: N/A Category:

Опис

Душекот Silver нуди оптимална поддршка на вашето тело преку еластичноста на полиуретанската пена и мемори пената во горниот дел. Порозната структура на пената овозможува непречено циркулирање на воздухот внатре во душекот преку отстранување на влажниот и внесување на свеж воздух.

Дебелина: 18 cm

Дополнителни информации

Димензии

200×90, 200×160, 200×180