ДУШЕК CHAMOMILE

ПОПУСТ

3,399ден5,999ден

имање: На залиха

Душек создаден од 2 слоја полиуретанска пена со вградена мемори пена.
Горната површина е со покривка создадена од микрофибер, која дава на душекот меко чувство.
Порозна структура, за оптимална вентилација. Помага со отстранување на влажниот воздух од душекот и го заменува со свеж воздух, овозможувајќи оптимална циркулација на воздухот.
Спијте мирно со оптимална температура.
Дебелина од 18cm

Clear
SKU: N/A Category:

Опис

Дополнителни информации

Димензии

200X90CM, 200X160CM, 200X180CM, 190X90CM