АГОЛНА ГАРНИТУРА “SISI”

ПОПУСТ

22,399ден 15,999ден

имање: На залиха

Креирајте удобно катче за одмор и опуштање во вашата соба со аголната гарнитура “SISI”.
Удобна за седење, но и за дневен одмор.
Гарнитурата е со димензии 200 х 90 х 160 cm.

5 in stock

ВИ ТРЕБА ПОМОШ ?
SKU: DIVANSIS Категории: ,