COMODITA FOAM LOUNGE CHAIR

ПОПУСТ

4,859ден 2,599ден

имање: На залиха

Comodita Foam Lounge стол 100x90x50/55cm

20 in stock

SKU: 5310233011984 Категории: ,

Опис

Стол дизајниран на совршен начин, за да му даде на телото потребна поткрепа додека седите.

Пронајдете спокој по еден напорен и стресен ден.
Совршен додаток што го надополнува декорот на вашиот простор, давајќи му елеганција и модерен изглед.
Совршен за да се постави во дневната или спалната соба.