COMODITA CHAISE LOUNGE CHAIR

ПОПУСТ

9,229ден 4,199ден

имање: На залиха

5 in stock

SKU: 5310233010543 Категории: ,

Опис

Comodita Chaise Lounge Стол – Стол со ергономичен дизајн, што му ја дава на телото потребната подршка, кога истата ја барате додека седите или лежите
Најдете ја удобноста која секогаш сте ја сонувале По еден долг и уморен ден, ќе се чувствувате одморени и спокојни во него.
модерен стол и совршен додаток за вашата дневна, спална соба или вашата канцеларија. Димензија на столот е 140x62x36/50cm