COMODITA FOAM LOUNGE CHAIR

ПОПУСТ

1,599ден

имање: Out stock

Фотељата Foam Lounge со мека текстура и полнење со пена, обезбедува соодветна поддршка за вашето тело кога седите. Совршена е за дневната соба, спалната соба, тремот на куќата или релаксирачката средина во вашиот бизнис. Лесно е да се преместите на различни места и преку својот модерен модел, развива уникатен стил на простор.

  • Димензии: 100x90x50/55cm
  • Материјал: Комбинација од мемори пена и памучна обвивка.
  • Упатство за употреба: Само надворешната обвивка може да се одржува.
  • Гаранција и начин на враќање: Поради лична хигиена, враќањето или поплаките не се прифаќаат за текстилните производи.

Нема на залиха

SKU: 5310233011984 Категории: ,