COMODITA CHAISE LOUNGE CHAIR

ПОПУСТ

9,229ден 3,599ден

имање: На залиха

Comodita Chaise Lounge Стол – Стол со ергономичен дизајн, што му ја дава на телото потребната подршка, кога истата ја барате додека седите или лежите
Најдете ја удобноста која секогаш сте ја сонувале По еден долг и уморен ден, ќе се чувствувате одморени и спокојни во него.
модерен стол и совршен додаток за вашата дневна, спална соба или вашата канцеларија. Димензија на столот е 140x62x36/50cm

3 in stock

ВИ ТРЕБА ПОМОШ ?
SKU: 5310233010543 Категории: ,