ЌЕБЕ MICROMINK SENSE KAPUCHINO

ПОПУСТ

1,499ден2,199ден

имање: Out stock

Ќебе кое ќе ве стопли и ќе ве држи во удобна позиција со чувство на мекост. Со истото ќе посакате да се покриете,  додека спиете, гледате телевизија или лежите за  максимално  да се опуштите. Произведена од микро влакна кои нудат мекост и проветрување, може да се користи и како прекривка на кревет. Дизајнот е поврзан со природата, со цветови и свежи бои кои на вашата соба и даваат посебен изглед.
ЌЕБЕ MICROMINK SENSE KAPUCHINO 160X220 CM

This product is currently out of stock and unavailable.

SKU: Не е достапно Категорија

Дополнителни информации

Dimensionet

,