ЌЕБЕ MICROMINK SOLANA SEA GREEN

ПОПУСТ

3,782ден 1,999ден

имање: На залиха

Ќебе Micromink Solana Sea Green 220X240 cm

5 in stock

Опис

Ќебе кое ќе ве стопли и ќе ве држи во удобна позиција со чувство на мекост. Ќе посакате да се покриете со ќебе додека спиете, гледате телевизија или лежите да се опуштите. Произведена од микро влакна кои нудат мекост и проветрување, може да се користи и како прекривка на кревет Дизајнот е поврзан со природата, со цветови и свежи бои кои на вашата соба и даваат посебен изглед.