ЌЕБЕ MICROMINK SOLANA BLACK AND WHITE

ПОПУСТ

1,499ден1,799ден

имање: Out stock

Ќебе кое ќе ве стопли и ќе ве држи во удобна позиција со чувство на мекост. Ќе посакате да се покриете со ќебе додека спиете, гледате телевизија или лежите да се опуштите. Произведена од микро влакна кои нудат мекост и проветрување, може да се користи и како прекривка на кревет Дизајнот е поврзан со природата, со цветови и свежи бои кои на вашата соба и даваат посебен изглед.
Ќебе micromink solana black and white 160×220cm od 220×240cm

This product is currently out of stock and unavailable.

SKU: Не е достапно Категории: ,

Дополнителни информации

димензии

160×220, 220×240