ЌЕБЕ MICROMINK LICENCE STREETBALL

ПОПУСТ

1,299ден

имање: Out stock

Меко ќебе кое ќе го стопли вашето дете. Содржината од микро влакна нуди мекост и проветрување. Дизајнот е поврзан со природата, со цветови и свежи бои кои на вашата соба и даваат посебен изглед.
Ќебе Micromink Licence Streetball 160x220cm

Нема на залиха