ЌЕБЕ MICROMINK LACASA TURQUOISE

ПОПУСТ

1,299ден1,599ден

имање: Out stock

Ќебе кое ќе ве стопли и ќе ве држи во удобна позиција со чувство на мекост. Со истото ќе посакате да се покриете,  додека спиете, гледате телевизија или лежите за  максимално  да се опуштите. Произведено од микро влакна кои овозможуваат мекост и проветрување, може да се користи и како прекрика на кревет. Дизајнот е поврзан со природата со цветови и свежи бои кои на вашата соба и даваат посебен изглед.
Ќебе Micromink Lacasa Turquoise 160×220 и 200x240cm

This product is currently out of stock and unavailable.

SKU: Не е достапно Категории: ,

Дополнителни информации

димензии

160x220CM, 200x240CM