ЌЕБЕ MICROMINK LACASA PINK

ПОПУСТ

1,499ден1,599ден

имање: Out stock

Ќебе Micromink Lacasa Pink 160x220cm и 200x240cm

This product is currently out of stock and unavailable.

SKU: Не е достапно Категории: ,

Опис

Ќебе Micromink Lacasa Pink 160x220cm и 200x240cm

Дополнителни информации

Димензии Не е достапно
димензии

160×220, 200×240