ЌЕБЕ MICROMINK LACASA LILA

ПОПУСТ

1,299ден1,599ден

имање: Out stock

Ќебе Micromink Lacasa Lila

This product is currently out of stock and unavailable.

SKU: Не е достапно Категории: ,

Опис

Ќебе кое ќе ве стопли и ќе ве држи во удобна позиција со чувство на мекост. Ќе посакате да се покриете со ќебе додека спиете, гледате телевизија или лежите да се опуштите.

Произведена од микро влакна кои нудат мекост и проветрување, може да се користи и како прекривка на кревет

Дизајнот е поврзан со природата, со цветови и свежи бои кои на вашата соба и даваат посебен изглед.

Дополнителни информации

димензии

160×200, 200×240