ЈОРГАН COMODITA MEDIUM LINE

ПОПУСТ

899ден999ден

имање: На залиха

Супер мека и антиалергиска ватенка. Со обвивка за влакна и обвивка со микрофибер, тие се добри грејачи без голема тежина. Ладноста, удобноста и заштитата на вашата спална соба.

Оваа линија вклучува:

Ватенка и Јастек Medium Line

Ватенка и Јастек High Line

2 слој ватенка погоден за сите сезони во годината.

ВИ ТРЕБА ПОМОШ ?
Clear
SKU: N/A Category:

Дополнителни информации

Dimensions N/A
димензии

160×200, 200×200