ЈОРГАН COMODITA 4 СЕЗОНИ MEDIUM LINE

ПОПУСТ

2,299ден2,499ден

имање: Out stock

Доаѓа со две палта што можат да се користат во сите 4 сезони супер мека и антиалергиска ватенка, со обвивка за влакна и микрофибер обвивка, тие се добри грејачи без голема тежина.

ВИ ТРЕБА ПОМОШ ?
Clear
SKU: N/A Category:

Дополнителни информации

Димензии

160×200, 200×200