ЈОРГАН 4 СЕЗОНИ HIGH LINE

ПОПУСТ

2,299ден2,999ден

имање: На залиха

Јорган Сomodita High Line. Со обвивка за влакна и обвивка со микрофибер, тие се добри грејачи без голема тежина. Ладноста, удобноста и заштитата на вашата спална соба.

Clear
SKU: N/A Category:

Дополнителни информации

димензии

200×200, 160×200