СЕТ ПОСТЕЛНИНИ SPRING OLD ROSE SINGLE

ПОПУСТ

2,379ден 1,199ден

имање: На залиха

100% памук, овозможува хигиенска, антибактериска и антиалергена средина

10 in stock

SKU: 5310233006645 Категории: ,

Опис

Карактеристики:

  • Мек на допир
  • Изработен од еколошки материјали
  • Пријатен со кожата
  • Самопроветрување
  • Прилагодена за машинско перење на
  • 100% памук
  • Антиалергиски

Сетот содржи

  • 1 x Навлака за јорган 160×200цм
  • 1 x постелнина за душек 160×240цм
  • 1 x Навлаки за перници