СЕТ ПОСТЕЛНИНИ LUISA DOUBLE SATEN

ПОПУСТ

3,599ден

имање: Out stock

100% памук, овозможува хигиенска, антибактериска и антиалергена средина

Нема на залиха

SKU: 8680108041369 Категории: ,

Опис

Карактеристики:

 • Мек на допир
 • Изработен од еколошки материјали
 • Пријатен со кожата
 • Самопроветрување
 • Прилагоден за перење во машина за алишта
 • 100% памук
 • Антиалергиски

Сетот содржи

 • Навлака за јорган: 200x200cm
 • Чаршаф: 240x260cm
 • Навлаки за перници: 50x70x2cm
 • Навлака цилиндрична форма: 50x70x2cm

Дополнителни информации

OPSIONET

SINGLE Duvet: 160x200CM, Sheet: 160x240CM, P.case: 50x70CM 1 pcs, DOUBLE Duvet: 200x200CM, Sheet: 240x260CM, P.case: 50x70CM 2 pcs