COM СЕТ ЧАРШАФИ DANTE PETROL RF DOUBLE 100%ПАМУК

ПОПУСТ

1,999ден

имање: На залиха

100% памук, овозможува хигиенска, антибактериска и антиалергена средина

4 на залиха

SKU: 8680108040713 Категории: ,

Опис

Карактеристики:

  • Мек на допир
  • Изработен од еколошки материјали
  • Пријатен со кожата
  • Самопроветрување
  • Прилагоден за перење во машина за алишта
  • 100% памук
  • Антиалергиски

Сетот содржи

  • 1 x Навлака за јорган 200×200цм
  • 1 x постелнина за душек 240×260цм
  • 2 x Навлаки за перници 50×70цм