СЕТ ПОСТЕЛНИНИ SPING NATURA DOUBLE POEMA VERDE

ПОПУСТ

1,399ден

имање: Out stock

Me përmbajtje pambuku, shtoni freskinë shtratit tuaj. Dizajne të inspiruara nga natyra në stinën e pranveres, zgjedhni atë që i përshtatet më së miri dhomës tuaj të gjumit. Butësia e pambukut dhe dizajni joshës e bën dhomën tuaj të gjumit magjike. Përjetoni qetësinë dhe rehatinë që ju duhet për të bërë gjumin më cilësor. Të përbëra nga materiali 100% Pambuk, ky set çarçafësh ju mundëson ambient higjienik larg alergjive dhe Bakterieve.
Mik i lëkurës tuaj
Vetëajrosës
Të përshtatshme për t’u pastruar në makinë larëse
100% pambuk
Antialergjik
Seti për 2 persona përmban:
1 x këllëf jorgani 200x200cm
1 x çarçaf i dyshekut 240x260cm
2 x këllëf jastëku 50x70cm

Нема на залиха

SKU: 3907489110305 Категории: ,