СЕТ ПОСТЕЛНИНИ SPRING FROGLIE DOUBLE

ПОПУСТ

1,899ден

имање: На залиха

10 in stock

SKU: 5310233007505 Категории: ,

Опис

Com. сет чаршафи Spring n Froglie Double

  • Постелнина за душек 240×260цм
  • Навлака за јорган 200×200цм
  • Навлаки за перници 50×70цм 2pcs