СЕТ ПОСТЕЛНИНИ SPRING FORI DOUBLE

ПОПУСТ

1,499ден

имање: Out stock

Нема на залиха

SKU: 5310233007529 Категории: ,

Опис

Com сет чаршафи Spring n Fori Double 200×200 цм

  • Постелнина за душек 240×260цм
  • Навлака за јорган 200×200цм
  • Навлаки за перници 50×70цм 2pcs