СЕТ ПОСТЕЛНИНИ SPRING CAMELLIA DOUBLE

ПОПУСТ

2,989ден 1,499ден

имање: На залиха

8 in stock

SKU: 5310233007482 Категории: , ,

Опис

Com. сет чаршафи Spring n Camellia Double 200×200цм

  • Постелнина за душек 240×260цм
  • Навлака за јорган 200×200цм
  • Навлаки за перница 50×70цм