СЕТ ПОСТЕЛНИНИ SPRING ACHILLEA DOUBLE

ПОПУСТ

2,989ден 1,299ден

имање: На залиха

14 in stock

ВИ ТРЕБА ПОМОШ ?
SKU: 5310233007468 Категории: ,

Опис

Сет чаршафи Spring Achillea Double

постелнина за душек 240×260цм

Навлака за јорган 200×200цм

Навлаки за перници 50×70цм 2pcs