СЕТ ПОСТЕЛНИНИ BRODE PUDRA DOUBLE

ПОПУСТ

2,499ден

имање: На залиха

100% памук, овозможува хигиенска, антибактериска и антиалергена средина

5 in stock

SKU: 8680108038444 Категории: ,

Опис

Карактеристики:

  • Мек на допир
  • Изработен од еколошки материјали
  • Пријатен со кожата
  • Самопроветрување
  • Прилагоден за перење во машина за алишта

Сетот содржи:

  • 1 x Навлака за јорган (200x220cm)
  • 1 x постелнина (240x260cm)
  • 2 x Навлака за перница (50x70cm)
  • 2 x Навлаки за перници (50x70cm)