СЕТ ЧАРШАФИ ДНЕВНИ GUHER DOUBLE

ПОПУСТ

3,599ден

имање: На залиха

100% памук, овозможува хигиенска, антибактериска и антиалергена средина

3 на залиха

SKU: 8680108023655 Категории: ,

Опис

Карактеристики:

  • Мек на допир
  • Изработен од еколошки материјали
  • Пријатен со кожата
  • Самопроветрување
  • Прилагоден за перење во машина за алишта
  • 100% памук
  • Антиалергиски

Сетот содржи

  • 1 x Навлака за јорган 200×200цм
  • 1 x постелнина за душек 240×260цм
  • 2 x Навлаки за перници 50×70цм