СЕТ ПОСТЕЛНИНИ EMBOSS EKRU DOUBLE

ПОПУСТ

11,590ден 5,599ден

имање: На залиха

100% памук, овозможува хигиенска, антибактериска и антиалергена средина

5 in stock

SKU: 8680108029275 Категории: ,

Опис

Карактеристики:

 • Мек на допир
 • Изработен од еколошки материјали
 • Пријатен со кожата
 • Самопроветрување
 • Прилагоден за перење во машина за алишта
 • 100% памук
 • Антиалергиски

Сетот содржи:

 • ќебе 220x240cm
 • постелнина за јорган 200x200cm
 • постелнина за душек 220x240cm
 • Навлаки за перници 4 парче 50x70cm