СЕТ ПОСТЕЛНИНИ SATEN TUGBA FUSYA DOUBLE

ПОПУСТ

3,999ден

имање: Out stock

100% памук, овозможува хигиенска, антибактериска и антиалергена средина

Карактеристики:

  • Мек на допир
  • Изработен од еколошки материјали
  • Пријатен со кожата
  • Самопроветрување
  • Прилагоден за перење во машина за алишта
  • 100% памук
  • Антиалергиски

Сетот содржи

  • 1 x Навлака за јорган 200×200цм
  • 1 x постелнина за душек 240×260цм
  • 2 x Навлаки за перници 50×70цм

Нема на залиха

SKU: 8680108019337 Категории: ,