СЕТ ПОСТЕЛНИНИ SATEN SAFIYE BEIGE SINGLE

ПОПУСТ

1,999ден

имање: На залиха

100% памук, овозможува хигиенска, антибактериска и антиалергена средина.

Карактеристики:

  • Мек на допир
  • Изработен од еколошки материјали
  • Пријатен со кожата
  • Самопроветрување
  • Прилагоден за перење во машина за алишта
  • 100% памук
  • Антиалергиски

Сетот содржи:

  • 1 x Навлака за јорган 160×200цм
  • 1 x постелнина за душек 160×240цм
  • 1 x Навлаки за перници 50×70цм
SKU: 8680108042397 Категории: ,