СЕТ ПОСТЕЛНИНИ SATEN ELITA DOUBLE

ПОПУСТ

3,599ден

имање: Out stock

100% памук, овозможува хигиенска, антибактериска и антиалергена средина

Карактеристики:

 • Мек на допир
 • Изработен од еколошки материјали
 • Пријатен со кожата
 • Самопроветрување
 • Прилагоден за перење во машина за алишта
 • 100% памук
 • Антиалергиски

Сетот содржи

 • Навлака за јорган: 200x200cm
 • Чаршаф: 240x260cm
 • Навлаки за перници: 50x70x2парче
 • Навлака цилиндрична форма: 50x70x2парче

Нема на залиха

SKU: 8680108041376 Категории: ,