СЕТ ПОСТЕЛНИНИ SATEN AZRA BORDO SINGLE

ПОПУСТ

1,999ден

имање: На залиха

100% памук, овозможува хигиенска, антибактериска и антиалергена средина.

Карактеристики:

  • Мек на допир
  • Изработен од еколошки материјали
  • Пријатен со кожата
  • Самопроветрување
  • Прилагоден за перење во машина за алишта
  • 100% памук
  • Антиалергиски

Сетот содржи:

  • 1 x Навлака за јорган 160x200cm
  • 1 x Постелнина за душек 160x240cm
  • 1 x Навлаки за перници 50x70cm
SKU: 8680108042373 Категории: ,