СЕТ ПОСТЕЛНИНИ SATEN ЕLITA LILA SINGLE

ПОПУСТ

1,999ден

имање: Out stock

100% памук, овозможува хигиенска, антибактериска и антиалергена средина.

Карактеристики:

 • Мек на допир
 • Изработен од еколошки материјали
 • Пријатен со кожата
 • Самопроветрување
 • Прилагоден за перење во машина за алишта
 • 100% памук
 • Антиалергиски

Сетот содржи:

 • Навлака за јорган:160×200цм
 • постелнина: 160X240цм
 • Навлаки за перници: 50x70x1 парчиња
 • Навлака цилиндрична форма: 50x70x1парчиња

Нема на залиха

SKU: 8680108042380 Категории: ,