СЕТ ПОСТЕЛНИНИ S NATURA FLOR ORIENT

ПОПУСТ

1,099ден

имање: Out stock

Me përmbajtje pambuku, shtoni freskinë shtratit tuaj. Dizajne të inspiruara nga natyra në stinën e pranveres, zgjedhni atë që i përshtatet më së miri dhomës tuaj të gjumit. Butësia e pambukut dhe dizajni joshës e bën dhomën tuaj të gjumit magjike. Përjetoni qetësinë dhe rehatinë që ju duhet për të bërë gjumin më cilësor. Të përbëra nga materiali 100% Pambuk, ky set çarçafësh ju mundëson ambient higjienik larg alergjive dhe Bakterieve.
Mik i lëkurës tuaj
Vetëajrosës
Të përshtatshme për t’u pastruar në makinë larëse
100% pambuk
Antialergjik
Seti për 1 person përmban:
1 X Këllëf jorgani 160x200cm
1 X Çarçaf i dyshekut 160x240cm
1 X Këllëf jastëku 50x70cm

Нема на залиха

SKU: 3907489110220 Категории: ,