СЕТ ПОСТЕЛНИНИ RANFORCE BRODE GREY DOUBLE

ПОПУСТ

2,499ден

имање: На залиха

100% памук, овозможува хигиенска, антибактериска и антиалергена средина.

Карактеристики:

  • Мек на допир
  • Изработен од еколошки материјали
  • Пријатен со кожата
  • Самопроветрување
  • Прилагоден за перење во машина за алишта

Сетот содржи:

  • 1x Навлака за јорган (200x220cm)
  • 1x Постелнина (240x260cm)
  • 2x Навлаки за перници со дизајн (50x70cm)
  • 2x Навлаки за перници без дизајн (50x70cm)
SKU: 8680108038475 Категории: ,