СЕТ ПОСТЕЛНИНИ ERICA SINGLE

ПОПУСТ

2,379ден 1,199ден

имање: На залиха

100% памук, овозможува хигиенска, антибактериска и антиалергена средина

3 in stock

SKU: 5310233006621 Категории: ,

Опис

Карактеристики:

  • Мек на допир
  • Изработен од еколошки материјали
  • Пријатен со кожата
  • Самопроветрување
  • Прилагоден за перење во машина за алишта
  • 100% памук
  • Антиалергиски

Сетот содржи:

  • 1 x Навлака за јорган 160x200cm
  • 1 x постелнина за душек 160x240cm
  • 1 x Навлаки за перници 50x70cm