СЕТ ПОКРИВАЧ ЗА КАУЧ VELVET TOUCH 8PCS

ПОПУСТ

1,699ден2,499ден

имање: Out stock

Seti i mbulesës së divanit ndryshon imazhin e dhomës së ndenjës suaj në një stil modern dhe autentik.
Të qepura me kujdes, në material me teksturë kadifeje dhe në ngjyra artistike, ky set vijnë në disa dimensione.
Modelin e gjeni në këto 5 ngjyra: Capuccino, Cream, Dark Gray, Gray dhe Stone.
Seti përmabnë:
1x Mbulesë divani 70x70CM
2x Mbulesa divani 70x200CM
5x Këllëf jastëku 45x45CM

This product is currently out of stock and unavailable.

SKU: Не е достапно Категорија

Дополнителни информации

Бои

CREAM, GRAY, STONE, CAPUCCINO, DARK GREY