СЕТ ПОКРИВАЧИ ЗА ДУШЕК REMBOUR BROWN CREAM

ПОПУСТ

2,379ден 1,259ден

имање: На залиха

10 in stock

SKU: 5310233005167 Категории: ,

Опис

Com. Прекривка за кревет Rembour Brown Cream

Прекривка за кревет 220×240 cm

2 x Навлаки за перници 50×70 cm