СЕТ ПОКРИВАЧИ ЗА ДУШЕК PLATINIUM ORNELA LACIVERT DOUBLE

ПОПУСТ

6,999ден

имање: На залиха

5 in stock

ВИ ТРЕБА ПОМОШ ?
SKU: 8680108038680 Категории: ,

Опис

Направено од 100% памучен материјал, обезбедува хигиенско опкружување подалеку од бактерии и алергии.