СЕТ ПОКРИВАЧО ЗА ДУШЕК PLATINIUM ORNELA GREY DOUBLE

ПОПУСТ

5,999ден

имање: Out stock

Направено од 100% памучна структура, обезбедува хигиенско опкружување подалеку од бактерии и алергии.

Карактеристики:
Изработен од 100% памук
Изработен од еколошки материјали
Самопроветрување
Мек на допир
Прилагоден за перење во машина за алишта

Сетот содржи:
1 x Прекривка за кревет (250×260 см.)
2 x Декоративни навлаки за перници (50×70 см.)

Нема на залиха

SKU: 8680108038673 Категории: ,