СЕТ ПОКРИВАЧИ ЗА ДУШЕК REMBOUR PLUM SILVER

ПОПУСТ

2,379ден 1,259ден

имање: На залиха

9 in stock

SKU: 5310233005174 Категории: ,

Опис

Com. Сет прекрива за кревет Rembour Plum Silver

Сетот содржи:

Прекривка за кревет 220×240 цм

2 x Навлаки за перници 50 x 70 цм