СЕТ ПОКРИВАЧ ЗА СПАЛНА VELVET TOUCH YELLOW DOUBLE

ПОПУСТ

2,699ден

имање: На залиха

Карактеристики:
Мек на допир
Изработен од еколошки материјали
Пријатен за вашата кожа
Самопроветрување
Прилагоден за перење во машина за алишта

Сетот содржи
1 x Прекривка за кревет (260×240 см.)
2 x Навлаки за перници (50×70 см.)

1 in stock

Опис