СЕТ ПОКРИВАЧ ЗА СПАЛНА VELVET TOUCH LILAC DOUBLE

ПОПУСТ

2,499ден

имање: Out stock

Карактеристики:
Мек на допир
Изработен од еколошки материјали
Пријатен за вашата кожа
Самопроветрување
Прилагоден за перење во машина за алишта

Сетот содржи
1 x Прекривка за кревет (260×240 см.)
2 x Навлаки за перници (50×70 см.)

Out of stock

SKU: 3902049440939 Категории: ,