ПРЕКРИВКА ЗА КРЕВЕТ ROSETTE PLUM

ПОПУСТ

2,989ден 1,699ден

имање: На залиха

Прекривка за кревет Rosette Plum

Сетот содржи:
Прекривка за кревет 220×240 см.
2 x Навлаки за перници 50×70 см.

20 in stock

SKU: 5310233005204 Категории: , ,