ПРЕКРИВКА ЗА КРЕВЕТ ROSETTE GOLD

ПОПУСТ

1,699ден

имање: На залиха

Com. Прекривка за кревет Rosette Gold

Сетот содржи:
Прекривка за кревет 220×240цм
2 x Навлаки за перници 50×70цм

20 in stock

SKU: 5310233005181 Категории: ,