ПЕРНИЦА GREEN TEA CONTOUR

ПОПУСТ

3,782ден 999ден

имање: На залиха

Перница Green Tea Contour 60x35x12/10cm

7 in stock

ВИ ТРЕБА ПОМОШ ?
SKU: 5310233003699 Категории: , ,

Опис

✔️ Се прилагодува на вратот и грбот.
✔️ Совршена за секој што спие на грб.
✔️ Уникатна асиметрична форма дизајнирана да обезбеди целосна удобност