ПЕРНИЦА CLASSIC SHREDDED

ПОПУСТ

799ден

имање: Out stock

Classic Shredded перница 50x70cm

 

Out of stock

SKU: 3902049440847 Категории: ,

Опис

Перница изработена од мемори пена. Се карактеризира со голема цврстина и се препорачува за луѓе кои што сакаат да спијат на висока перница. Нуди високо ниво на поддршка

  • Не се деформира
  • Само-адаптирање на положбата на спиење
  • Навлака со проветрувачки микро влакна
  • Класичен дизајн
  • бактериска и не задржува прашина
  • Анти – алергиска, анти – бактериска и не задржува прашина